Glonas

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Tatarçev 27-a (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
Kategoritë:

gjeodezi - firma


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1459412566_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Глонас
GLONAS - shoqatë për punë gjeodezike dhe katastari.

Përgatisim elaborate gjeodezike për:
• Ndarje fizike të parcelës
• Të dhëna numerike
• Legalizim të objekteve të pa-legalizuara
• Eksproriacion

Gjithashtu kryejmë dhe majte në terren për:
• Shënim të parcelave të kadastrës dhe ndërtimit
• Shënim të objekteve për ndërtim
• Regjistrim të gjendjes faktike
• Azhurim i të dhënave dhe llojeve të ndryshme të regjistrimeve gjeodezike

Ekipi ynë i ri, i përkushtuar dhe energjetik, së bashku me parimin tonë të punës, ju garanton një shërbim të shpejtë dhe cilësore.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj