Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gjeodezi - firma
 • Konsallting
 • Inxhinieri
 • Kadastër
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ekspertizë Gjyqësore
 • Gjeodezi - Instrumente Gjeodezike
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Vlerësues
 • Arkitektë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjeodezi - firma në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Geo-kompas


 • Adresa: Bozhidar Axhija 1 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

Гео–Компас е компанија која е основана во 2019 година, но со себе носи тим од професионалци кои имаат над 15 години работно искуство во областа на геодезијата и катастарот. Компанијата работи во областа на геодезијата, катастар, вештачења, проценка на недвижности, инженерска геодезија, индустриска геодезија. Со својот професионален тим нуди стручни и целосни решенија за проблематики во областа на катастарот, геодезијата, судските вештачења во областа на геодезијата, проценките на недвижности.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661348189_25.png?t=true&w=300&h=300

Geo Innovus


 • Adresa: Vlladimir Kavaev 29/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

Гео Инновус ДООЕЛ е фирма чија дејност опфаќа дистрибуција, консалтинг и услуги од областа на инженерска геодезија и земјоделство, во работна соработка е со фирмата “Livona d.o.o Novi Beograd” за заеднички настап на пазарот на Република С.Македонија претставувајќи го реномираниот светски бренд Тrimble. Располагаме со Тrimble опрема за прецизно полјоделство (Trimble Agriculture) и геодетска опрема. Покрај продажба, обезбедуваме поддршка, едукација и обука на сите наши клиенти и соработници. Активен е повикот на ФИТР каде што може да се аплицира за грантови за нови модерни технологии за профитабилен агробизнис, поддршка 70% од инвестицијата. Повикот за аплицирање е до 15.06.2022.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647246618_63.png?t=true&w=300&h=300

Alfa Geodet


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 46-a-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alternativa group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra inzheneringKategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

At-Ar


 • Adresa: Drezdenska 15/2 lok 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetkovski konsalting


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Everest inzeneringKategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geing Krebs und Kifer International


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 111
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10692 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Aprouz


 • Adresa: Vlladimir Polezhinovski (Ivan Millutinoviq) 9-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Ares


 • Adresa: Vasko Karangelleski 9/1 lok.12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Art


 • Adresa: Drezdenska 15/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo As Group


 • Adresa: Drezdenska 19/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Gis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Jovanov


 • Adresa: Ankarska 29 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Kaevski


 • Adresa: Tome Arsovski 49 lok.19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Mond Inxhiniering


 • Adresa: 8 Shtatori 3-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Mrezha


 • Adresa: Atinska lok.23, ndлrtesa
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Point


 • Adresa: Orce Nikolov 144-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Premer Kallkov


 • Adresa: Drezdenska 15 lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo SS


 • Adresa: rr.83, f.Vollkovë 13-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10675 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Urban


 • Adresa: Nju Delhiska 4-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 193 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 20 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
сите 27 | | | веќе видена

Министерката за рударство и енергетика Дубравка Ѓедовиќ Хандановиќ најави дека Гасната интерконекција Србија-Бугарија за неколку дена ќе биде пуштена во пробна ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj