Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strumicë
 • Kërçovë
 • Strugë
 • Stip
 • Tetovë
 • Veles
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci për patundshmëri
 • Patundshmëri - tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Inxhinieri
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Konsallting
 • Gjeodezi - Firma
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Rent A Car Agjenci
 • Banesa - Shitje
 • Marketing Dhe Advertajzing - Agjenci
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Vlerësues
 • Arkitektë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Agjenci për patundshmëri

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Transport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Novel Agjensi patundshmërie


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 40-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Agjencia "Novel Patundshmëri"- urë ndërmjet blerësit dhe shitësit, ndërmjet qiramarrësit dhe qiradhënësit. Garanci për një promovim efikas dhe realizim gjatë dhënies ose shitjes së pronës tuaj.

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Domik nedviznosti


 • Adresa: Naum Naumovski Borce 50/3-4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Нашата агенција е местото од каде што треба да ја започнете вашата потрага по дом, независно дали сакате да продадете, изнајмите или купите имот.

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Mi-Va


 • Adresa: Bul.Koço Racin 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 19:00

Krijimi mirë i realizuar dhe cilësia e lartë europiane bëhet rekomandim për klientët e ri.

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Demateli


 • Adresa: Rashtanski pat 13
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 19:00 • Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Агенцијата за недвижности ДЕМАТЕЛИ Настана како резултат на неколку истражувачки обиди да дојдеме до информација како се движи пазарот на недвижности во велешко.

Agencija Juris


 • Adresa: Dimitar Vllahov 6-ŕ
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

Јурис е агенција за посредување на секаков вид на недвижен имот: станови, апартмани, куќи, викендици, деловни простори, плацеви, хотели и други угостителски објекти.


Aegnatia


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 52
 • Vendi: Tetovë

Elinor


 • Adresa: Iliria 124/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Real Estate Twins House


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 34-1/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Abc Dom


 • Adresa: Vallandovska 2-2/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

Adora Inxhiniering


 • Adresa: Orce Nikollov 182-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Sipas legjislacionit evropian, Adora Engineering është një kompani e certifikuar ndërkombëtarisht nga ndërtimi i sektorit të ndërtimit.

Agjencia Polozhani


 • Adresa: JNA 11
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Akvarius


 • Adresa: QT Olimpiko kati 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Amari


 • Adresa: Risto Shishkov 35
 • Vendi: Shkup

American Construction


 • Adresa: Bul.Partizanski odredi 40-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Andrevski


 • Adresa: Bul.Çlirimi 27-1/2
 • Vendi: Kërçovë

Arhitop ag


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 1/4, mezanin lok.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Astoria


 • Adresa: Aminta III 65-1/2 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Atllas patundshmëri


 • Adresa: Bul.Parizanski Odredi 37 lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 17:00 • Pr nga 09:00 deri më 18:30

Aukciska kuka


 • Adresa: Boris Trajkovski 9/9
 • Vendi: Shkup

Auris


 • Adresa: Kole Nedellkovski 50/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Ava Dom


 • Adresa: Ivan Kozarov 43, llok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Ballkan-imoti


 • Adresa: Gjore Gjoreski 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Barbir


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 137
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bastion Real Estate


 • Adresa: Debarca 57
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Belona Reks


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 36-2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:30 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Над 2700 лица во текот на минатата година се пожалиле во Организацијата на потрошувачите на Македонија. Најмногу поплаки имало во скопскиот регион, повеќе од ...
сите 4 | | | веќе видена

Една од најголемите странски инвестиции од времето на владеење на поранешниот премиер Никола Груевски, прилепски „Гентерм“, го промени својот официјален назив ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj