Geo skica


 • Adresa: Illindenska 2 kati lok.14/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
Kategoritë:

gjeodezi - firma  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Geo Ares


  • Adresa: Bul.V.S.Bato 2-a/2 lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Geo Ares - Shoqëria për punë gjeodezike.

  Kategoritë:

  gjeodezi - firma

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548075629_39.jpg?t=true&w=300&h=300

  Geo-Kat Inxhiniering


  • Adresa: Fronti Popullor 5-1 lok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Kategoritë:

  gjeodezi - firma

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583400463_07.jpg?t=true&w=300&h=300
  Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Geofoto Zenit


  • Adresa: Bul.Ilinden 107/1-3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  GEOPOTO-ZENIT Engineering doo është një kompani profesionale që kryen të gjitha aktivitetet në fushën e gjeodezisë, vlerësimit të pasurive të paluajtshme dhe ekspertizës në fushën e gjeodezisë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426510625_14.jpg?t=true&w=300&h=300
  Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Glonas


  • Adresa: Hristo Tatarçev 27-a (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  GLONASS është një kompani gjeodezike dhe kadastrale.

  Kategoritë:

  gjeodezi - firma

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1459412566_18.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Сопствениците на компаниите што добија субвенции од државата за надминување на кризата со коронавирусот ќе мора да ги вратат парите, а ако се следи законот ним ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Меѓу 160-те земји, чии жители уживаат во благодетите на високо квалитетните продукти на GREE, од 2013 година овој бранд е присутен и во Македонија. Компанијата ...
  сите 24 | | | веќе видена

  НЛБ Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека експозитурата Битола Широк сокак почнувајќи од денес (12.8.2020 година) ќе работи од понеделник до петок ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj