Geo Ares

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.V.S.Bato 2-a/2 lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
Kategoritë:

gjeodezi - firma


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548075629_39.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Гео Арес
Geo Ares - Shoqëria për punë gjeodezike.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj