Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
 • Kriva Pallankë
 • Gostivar
 • Manastir
 • Vinicë
 • Veles
 • Koçanë
 • Mavrovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Peshk - rezervuare
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - peshku
 • Motele
 • Peshk - tregëti me shumicë
 • Energji Elektrike – Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Peshk - rezervuare

Bella vista/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AkvatikaKategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqua Land/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burimi Tre


 • Adresa: f.Vrutok
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7826 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dabo


 • Adresa: f.Zhidillovo
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7902 км

Kategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dikom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DobreskiKategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doshnica


 • Adresa: f.çiflik
 • Vendi: Demir Kapija
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doshnica


 • Adresa: Goce Dellçev 1/1
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dule


 • Adresa: f.Rezhanovc
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elita- rezervuar peshku


 • Adresa: Prvomajska 13
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7983 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fermë Dobrenoec


 • Adresa: f.Dobrenoec e epërme
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7846 км

Kategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fermë Peshku Blato


 • Adresa: Brdosllavica lagja Bllato 69
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7964 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fermë Sliv


 • Adresa: Gorna Osojnica p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7942 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fermë Vrutok/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fermë Zletovo


 • Adresa: f.Zlletovo
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7905 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogo Mond


 • Adresa: f.Rankovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7885 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idila


 • Adresa: Turisticka, lagja Ravna Reka
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7970 км

Kategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lençka-Ko


 • Adresa: f.Gradçe
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MalovishteKategoritë:

peshk - rezervuare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 116 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 187 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 78 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj