Jo-an tim

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Paca Mirçeva 13
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7910 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1506600904_9.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë merret me punimin dhe projektimin e kaldajave për ngrohje qendrore, furnizimi me ujë dhe kullimi, punim i sobave me peleta të prodhimit të vet.

Përvojën e gjatë prej 20 vjetësh në fushën e ngrohjes mund ta konfirmojnë dhe konsumatorët e kënaqur. Sobat me peleta, të cilat filluam t'i prodhojmë janë me cilësi dhe dizajn të mirë dhe për të njëjtat kemi siguruar shërbim 24 orësh.

Për një shtëpi të ngrohtë në dimër, na lejoni të kujdesemi dhe të bëjmë që problemet tuaja të zhduken, duke siguruar një shtëpi të ngrohtë dhe dru për ngrohje.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj