Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Skara - përpunim
 • Kamin - vatra
 • Gastronomi - pajisje
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Bojlera - prodhim dhe tregti
 • Pajisje Për Mishtore
 • Ftohje - Pajisje Ftohëse - Tregtim Dhe Montim
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Furra - Pajisje
 • Frigoriferë Industrial
 • Ngrohës - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Skara - përpunim по градови

Gostivar Koçanë Ohër Prilep Shkup Vallandovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Skara - përpunim

Kamin Dekor/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal er er


 • Adresa: Boshko Cvetkoski 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Që nga themelimi i Univerzal Er Er në vitin 1990 ne jemi përqendruar në caqe të qarta, të cilat janë prodhimi me cilësi të lartë, me teknologji të fundit dhe me një theks të veçantë në prodhim të shpejtë sipas porosisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8858c2617086dd5ce07c5fad81a442bf.jpg?t=true&w=300&h=300

Agens + Kamini


 • Adresa: rr.808 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro gril


 • Adresa: Straso Pindzur, f.Josifovë 53
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7537 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jks Metal


 • Adresa: 9 Maji 25
 • Vendi: Koçanë

Kategoritë:

skara - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikser


 • Adresa: Novoproektirana p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mitrotek


 • Adresa: Korpusi i 15-të 13-b
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Компанијата Hooloovoo на социјалната мрежа LinkedIn сподели емотивна порака во врска со отпуштањето на 31 работник и ја објасни причината за таквата постапка, ...
сите 12 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 9 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 89 | | | веќе видена

До 20 декември земјоделците ќе добијат дополнителни средства во рамките на „украинската помош“ откако веќе е ажуриран плафонот за оваа поддршка, известува ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj