Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Veles
 • Strumicë
 • Stip
 • Ohër
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Spa qendra
 • Joga
 • Sauna
 • Masazh - Sallone
 • Hotele
 • Sport - Ushqim Sportiv
 • Klube Sportive, Asociacione Dhe Federata
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Masazh Terapeutik
 • Sallone Ondulimi
 • Solariume
 • Klube Për Karate
 • Sallone Bukurie
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Rehabilitim - Qendra
 • Mundje - Trajnime Dhe Kurse
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitnes - qendra

Sport Inn Centar


 • Adresa: Istarska 33/1 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stori/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strong


 • Adresa: Petre Piruze (Meksichka) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TCC Grand Plaza


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele, fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tach pillates Boban


 • Adresa: Klliment Ohridski 34
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajm aut


 • Adresa: bul.V.S.Bato 2-a lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teretana Aldo


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 7
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Terminator


 • Adresa: Simeon Kavrakirov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The Gym


 • Adresa: Sutjeska 101
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9490 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Titan NCKategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Titanium


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Top-forma


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 26-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend as/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trening rum


 • Adresa: Jani Llukrovski 5-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 11:00 deri më 13:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TrinitiKategoritë:

fitnes - qendra, joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ultimatefit Alebras


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal


 • Adresa: Ruzha Dellçeva p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktori


 • Adresa: Apostoll Zdraveski 60
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9537 км

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vindeks


 • Adresa: Sheshi Marshal Tito 5 lok.58
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

fitnes - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viola Beauty Center


 • Adresa: Car Samoil 75
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj