Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Bitola
 • Tetovo
 • Veles
 • Kicevo
 • Prilep
 • Struga
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Faculties & colleges
 • Universities
 • Institutes
 • Colleges
 • 200 most successful
 • Training
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Faculties & colleges

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Faculty of Agriculture


 • Address : Shishka 23
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Agriculture


 • Address : Lece Koteski 66
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Business Economics


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 66-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Dentistry (Stomatoloski Fakultet)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Drama Arts (Fakultet za dramski umetnosti)


 • Address : Rugjer Boshkovikj 22, p.fah 134
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Economics


 • Address : Krste Misirkov 10-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10744 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Economics-Prilep (Ekonomski fakultet-Prilep)


 • Address : Prilepski Braniteli (Marksova) 133
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Electrical Engeneering and Information Technologies (Fakultet za Elektrotehnika i informaciski tehnologii)


 • Address : Rugjer Boshkovikj 18, p.fah 574
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Electrical Engineering (Elektrotehnicki fakultet)


 • Address : 22-ri Oktomvri b.b.
 • Place: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Fine Arts (Fakultet za likovni umetnosti)


 • Address : Bitpazarska, Stara Charshija b.b., p.fah 280
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Forestry (Sumarski fakultet)


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Law


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Law/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Law


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Law - Justinijan Prvi (Praven Fakultet - Justinijan Prvi)


 • Address : bul.Goce Delchev 9-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Law-Bitola/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Mechanical Engineering (Masinski Fakultet)


 • Address : Rugjer Boshkovikj 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Mechanical Engineering (Masinski fakultet)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Music Art/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Обврската за вршење јавна дејност регулирано производство на топлинска енергија престанува со денот на издавање на лиценца, во случајов нов вршител на ...
сите 246 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Завршена обуката за управување со најсовремената ЦНЦ „Хартфорд“ глодалка, производството започнува наскоро Повеќедневната практична ...
сите 15 | | | веќе видена

Според најавите, Владата утре треба да го обелодени пакетот антикризни мерки за енергетската криза. 10-те најголеми компании, кои трошат 20 насто од струјата ...
сите 110 | | | веќе видена

Цените на производите растат со месеци, а денес граѓаните се повеќе ги чувствуваат овие поскапувања. Тие се жалат дека цените на одредени производи несразмерно ...
сите 82 | | | веќе видена

Чарли Мангер, еден од најбогатите луѓе во Америка, смета дека продолжувањето на политиката на печатење пари ќе доведе до тотален економски колапс и ќе отвори ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel