Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Music lessons - private tutoring
 • Music schools
 • Guitar lessons
Повеќе филтриПомалку филтри

Piano schools по градови

Bitola Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Piano schools

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Pijano forte


 • Address : Vienska 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 20:00

Приватното музичко училиштето „Пијанофорте“ нуди најсовремена музичка наставна програма и веќе 22 години успешно го збогатува образованието на многу деца и младинци.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661846838_89.jpg?t=true&w=300&h=300

Credo


 • Address : Vasko Karangeleski 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mjuzik Haus


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 15:30 to 22:30 • Sat from 11:00 to 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pendulum


 • Address : bul.Partizanski Odredi 18-a-1/22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piano, theory, sol-fa-Pavlina (Pijano, teorija, solfez-Pavlina)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piano-Aleksandar (Pijano-Aleksandar)


 • Address : Aminta III (Leninova) 25-1/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roma Rock School


 • Address : Zlatko Shnajder 10/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasija centar


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 61 kat 2
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Согласно договорот помеѓу „Макпетрол“ АД Скопје и „Гаспром експорт“, како и движењето на цената на природниот гас на светските берзи, „Макпетрол“ АД Скопје ги ...
сите 60 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Јануари е знак на позитивни вести и надеж за ...
сите 28 | | | веќе видена

Полека но сигурно растат каматните стапки. Поскапуваат и кредитите, а за волја на вистината, стануваат поатрактивни и депозитите. Народна банка ги објави ...
сите 30 | | | веќе видена

Генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски на панелот посветен на теми од енергетиката на Конференцијата што се одржа по повод една година од работењето ...
сите 100 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel