Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Faculties & colleges in Prilep

Faculty of Agriculture


 • Address : Lece Koteski 66
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Economics-Prilep (Ekonomski fakultet-Prilep)


 • Address : Prilepski Braniteli (Marksova) 133
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzitet Goce Delcev-Fakultet za prirodni i tehnicki nauki


 • Address : Lece Koteski 66
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Остриот пораст на цените на енергијата доведе неколку стотици компании во банкрот во август во Германија, предупреди економскиот институт IWH.Исто така, ...
сите 99 | | | веќе видена

Институтот за ориз од Кочани при Земјоделскиот факултет во Скопје утврдил дека реалните трошоци за производство на килограм арпа изнесуваат 27 денари. Во оваа ...
сите 47 | | | веќе видена

Директорите на банките во Германија заработуваат најмногу на општинско ниво, покажува истражувањето на Универзитетот Цепелин во Фридрихсхафен, пишуваат ...
сите 4 | | | веќе видена

Економските политики на Владата предводена од СДСМ даваат резултат, се истакнува во денешното соопштение од владејачкиот СДСМ кое го објавуваме во целост: ...
сите 86 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Петнаесетина претставници на комунални претпријатија од словенечки општини деновиве присуствуваа на практична презентација на ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel