Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Veles
 • Gostivar
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Ushqime të gatuara
 • Restorante - piceri
 • Ketering
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Shërbime Për Dërgesë
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Restorante Për Dasma
 • Pastiçeri
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dërgesë e ushqimeve dhe pijeve

511


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 1, Kompleksi i bankave
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Agronik


 • Adresa: F.Nikoliq
 • Vendi: Star Dojran
 • Distanca: ≈7988 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Apni Si


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 33
 • Vendi: Strumicë

BagetoBageto


 • Adresa: Vasko Karangellevski 41
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Bon apetit


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 10 lam.2 llok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

Boni luГотвени јадења со врвен квалитет и вкус подготвени за вас!

Burger House


 • Adresa: JNA p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Daka


 • Adresa: Belliçica 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Di Napoli


 • Adresa: Ivan Kozarov 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 11:00 deri më 20:00

Dobra kujnaDomino's


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 26 (Velko Vllahovik)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Domino's


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 119
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 01:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 01:00

Domino's


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113/b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 01:00

Mapa

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската ...
сите 80 | | | веќе видена

Уште еден ден од „животот“ на Заев кој станува пекол, објави денеска лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. - На почеток на денот, а бензините поскапеле, ...
сите 21 | | | веќе видена

Денес, 17.9.2019 година, во Стопанската комора на Македонија, како резултат на успешно спроведени пилот-обуки во рамките на Проектот „Пазарно ориентирани ...
сите 5 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи