Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Gropa septike – pastrim
 • Pastrim - makina dhe pajisje
 • Kabina toaleti
 • Ndërmarrje komunale
 • Ujësjellës dhe kanalizim - projektim dhe realizim
 • Varrime - Shërbime
 • Gropa Septike - Gërmim Dhe Ndërtim
Повеќе филтриПомалку филтри

Gropa septike – pastrim по градови

Dibër Manastir Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gropa septike – pastrim

ZD Higiena


 • Adresa: Shtipska 110
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko kllub


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 71-A 4/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko klub


 • Adresa: Petar Petroviq-Njegosh 131
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lela komerc


 • Adresa: Jordan Zafirovski 2
 • Vendi: Dibër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodokanal


 • Adresa: Tashkentska 3a-2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Почна аплицирањето за добивање субвенции за земјоделството, а крајниот рок за доставување на барањата е до 31- ви јули 2020 година, информираат од Агенцијата ...
сите 37 | | | веќе видена

Во академската 2019/2020 година се запишале вкупно 51 734 студенти, што претставува намалување за 3.6 % во однос на претходната академска година, покажуваат ...
сите 64 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj