Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Biliard, snooker & pool centres (halls)
 • Cafes
 • Bowling alleys
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Biliard

4 Bowling


 • Address : bul.Jane Sandanski 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljard Hazard


 • Address : bul.K.J.Pitu b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 00:00 • Sat - Sun from 12:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljard Hazard


 • Address : Orce Nikolov 98
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo Bowling


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran club


 • Address : 50-ta Divizija 24-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hazard


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 155/1-3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Address : Boro Dzoni 1
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar 37


 • Address : Blazo Aleksov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Tue - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mulo


 • Address : Nikola Tesla 34
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osumka


 • Address : Andon Slabejko 48
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petnaeska


 • Address : Blagoj Gorev 109
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Може ли ваучерите од пропаднатите уплатени аранжмани да се користат и во Македонија? Министерството за економија и туристичките агенции со различни одговори по ...
сите 48 | | | веќе видена

Две минимални плати не се доволни за едно просечно семејство да го помине месецот. Минималецот изнесува околу 14.900 денари. За да преживее едно домаќинство ќе ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel