Ciglar ing

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëDërgesë


  • Telefon 2: 070 209958
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Циглар инг
Ciglar Ing Dooel s. Gradec Vrapcishte eshte fabrik per prodhimin e pllakave prej betoni me dimenzione te ndryshme dhe ngjyra fabrika figurin qe prej viteve 1980 e kendej fabrika tash posedon teknologjin me te re te prodhimit te elementeve prej betoni si dhe renditjen e prodhimit fabrika gjendet ne autostraden tetov gostivar fsh. Gradec
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj