City Beton

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: F.Konjare e epërme (Magjistralja Kumanovë-Tabanovc)
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7860 км

  • Telefon 2: 071 211995
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/54e6b0a0f8d9a8273921f360ab9e15d9.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Na lejoni t'ju prezantojmë linjën e re të prodhimit të betonit, që është E VETMJA në Maqedoni. Veçantia e produkteve tona rezulton nga teknologjia e patentuar dhe orientimet tona për një cilësi më të mirë, fortësi dhe jetë të gjatë të prodhimeve.

Kompania jonë ju ofron një program të kompletuar të galanterisë së betonit, i cili është në gjendje të përmbush në masë të madhe kërkesat tuaja për betonim dhe dekorim të eksterierit tuaj. Në lidhje me teknologjinë, ajo është e automatizuar dhe e përshtatur për arritjen e cilësisë dhe karakteristikave të produkteve që janë në përputhje me standardet e reja evropiane në këtë fushë.
Format e produkteve tona mund të formojnë një numër të paparë modelesh që janë specifike, shumë interesante dhe me siguri ju mahnitin. Këto forma, bashkë me modelet, janë pjesë e sistemit që është i njohur nën emrin 'Strafix Modular System'.

Ky sistem funksionon në mënyrë të tillë që të gjitha produktet, thënë në mënyrë metaforike, përputhen sikur të jenë një familje, prej këtu rrjedh dhe numri i madh i modeleve dhe me të edhe gama e gjerë që do ta keni nëse vendosni të bëheni partneri dhe konsumatori ynë.
Kjo linjë prodhimi, që tek ne është e njohur si pllaka bekatoni, është vetëm një prej linjave të programit të tonë të prodhimit.

Fortësia e produkteve tona është MB 45, gjithashtu varësisht nga kërkesat dhe porositë tuaja, ajo mund të arrij dhe në MB 70.

Më tej, për rrumbullakësi dhe kompletim të sipërfaqes tuaj ju ofrojmë kurba dhe palisade si dhe forma të rrumbullakëta. Kanaletkat gjithashtu janë pjesë e programit tonë të prodhimit, me të cilën mendojmë se është pasuruar integriteti ynë i prodhimit.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj