Ilirija Komerc

ParkingPunojmë 7 ditë në javë

  • Adresa: F.Hotël, Likovë
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7426 км

  • Faksi: 031 411121
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00Foto dhe video galeri

Ilija Komerc është një kompani me 20 vjet përvojë që ofron prodhim dhe tregti të elementeve prej betoni dhe betoni.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Бекатон


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj