Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Administrative buildings
 • Shopping malls
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Administrative buildings

Aluminka


 • Address : bul.Partizanski Odredi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

East Gate


 • Address : Belasica 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inteks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JCS Sintek


 • Address : ul.1551, Industriska zona Vizbegovo 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mavrovka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpiko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soravia Group


 • Address : TC Soravia kat 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zebra


 • Address : Vasil Gjorgov 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Некогашниот гигант кој го градеше дел од проектот „Скопје 2014“, „Бетон“ иако е две години во стечај, уште должи повеќе од 24 милиони евра. Ова го увиде ...
сите 4 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 11 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel