Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Aparate për amvisëri - riparime dhe servise në Prilep

Dojçino


 • Adresa: 11 Tetori 33-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 16:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo FIl


 • Adresa: Mice Kozar p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 15:00

Пазуа Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gorenje servis


 • Adresa: 11 Tetori, ndërtesa Tabana 1
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lladenje


 • Adresa: Egejska 3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis


 • Adresa: 11 Tetori 7-a
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis elektro kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion S


 • Adresa: Vëllezërit Llameski 38-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 12-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhexho


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 31
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha , Ma , Enj - Pr nga 12:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 12-15ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhorxh-llevell


 • Adresa: Qendra e Biznesit 64
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki


 • Adresa: Andon Sllabejko p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Ma nga 08:00 deri më 20:00 • Mr - Sh nga 08:00 deri më 15:30
 • Пауза: Ha , Ma , Enj - Pr nga 13:30 deri më 16:30

Пауза: Пон-Пет 13:30-16:30ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Проекциите на Народната банка, коишто се многу блиску до проекциите на меѓународните финансиски институции, упатуваат на натамошно ...
сите 26 | | | веќе видена

Одговорна влада прво ги гледа цените во јули и август и вели ги замрзнувам оние кои билево јули и август, а не овие сега цени, рече Љупчо Пренџов од ГРОМ на ...
сите 31 | | | веќе видена

Растот на БДП во третиот квартал од годинава е показател дека сме на вистинскиот пат и дека во последните две години спроведуваме соодветни економски политики, ...
сите 25 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj