Frigo Plus
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655711356_02.jpg?t=true&w=300&h=300


  Веќе 20 години се грижиме за вашите домашни апарати.

  Посветени сме да ги вратиме вашите домашни апарати во живот во најкус можен рок. Вашиот дом е комплетен и удобен само кога сите ваши апарати се во најдобра состојба или работат како што вие би сакале.

  Фриго Плус може да ги сервисира сите марки и модели на апарати од домашни увозници, а нашите овластени, фабрички обучени мајстори се секогаш подготвени да ја завршат работата професионално.

  Нашиот тим е обучен и овластен за монтажа и сервис на клима уреди.

  Се што треба да направите е да не побарате и ние ќе бидеме кај вас во нсајкус можен рок
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj