Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Audio-video pajisje - riparime dhe servise
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Aparate për amvisëri - riparime dhe servise në Kumanovë

Astra servis


 • Adresa: Doktor Ribar 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektroservis Sevdo


 • Adresa: Rr.1 nr.16
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hadoh-Frigo


 • Adresa: 11 Nëntori 33
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liman Azizi


 • Adresa: Joshko Ilievski 41
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnet


 • Adresa: Revolucioni i Tetori 58/4
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multi shop Igi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Замрзнувањето на цените на производите е задоцнета мерка. Доколку се сакаше спроведување на замрзнувањето потребно беше да се реагира побрзо, а не да се ...
сите 124 | | | веќе видена

Американските власти им кажаа на членовите на Конгресот дека имаат договор со Германија за затворање на гасоводот „Северен тек 2“ доколку Русија ја нападне ...
сите 7 | | | веќе видена

Цената на становите во Скопје бележи постојан раст од почетокот на годинава. Во третиот квартал годинава, според податоците на Народната банка, недвижностите ...
сите 44 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Една од најчестите штети во домот е поплава во тоалет од оштетена или лоша инсталација, или расипан уред. ДОМИ Комплет полисата за ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Проекциите на Народната банка, коишто се многу блиску до проекциите на меѓународните финансиски институции, упатуваат на натамошно ...
сите 52 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj