Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Swimming schools
 • Sports clubs, associations & federations
 • Swimming clubs
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Swimming schools

Aleks-Delfini


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 18:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marjan Sokolovski-Mane


 • Address : Mile Pop Jordanov 11/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion


 • Address : bul.Kocho Racin б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Tue - Sat from 18:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Delfin


 • Address : bul.Jane Sandanski 19-2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

Categories:

swimming schools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Mladost


 • Address : Elisie Popovski Marko 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 06:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Pingvin


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во моментов ЕСМ има тешка задача со падот на температурите да го осигура доволното количество на мазут за своите две подружници РЕК Битола и РЕК Осломеј, како ...
сите 178 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка ја пушти во употреба новата верзија на електронско и мобилно банкарство за физички и правни лица, со модерен, интуитивен и софистициран дизајн ...
сите 61 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Верица Ѓелевска е добитник на целосната стипендија за постдипломски студии на Универзитетот Американ Колеџ во Скопје која ја ...
сите 6 | | | веќе видена

Слаб интерес има за дочек на Новата година на брегот на Охридското езеро. Само 20 до 30 отсто од хотелските капацитети ќе бидат исполнети за најлудата ноќ, ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel