Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Yoga
 • Fitness centres, health clubs & gyms
 • Aerobics
 • Dancing schools
 • Beauty & health spas
 • Gymnastics - Clubs
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Yoga


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Yoga center Taftalidze


 • Address : Banjaluchka 8-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

To achieve inner peace, breathing control and the ability to relax.

Categories:

yoga, psychotherapy

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553867789_08.jpg?t=true&w=300&h=300

Alegra


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Address : Zagrebska 28 lam.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 17:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir & Brankica


 • Address : Gjorche Petrov 7-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 17:00 to 22:00 • Sat from 10:00 to 14:00 • Sun from 18:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir & Brankica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za yoga i lice razvoj


 • Place: Skopje

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darma


 • Address : Sharski Odred 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfi spiritCategories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famefit


 • Address : bul.Jane Sandanski 1-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flow


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 124
 • Place: Skopje

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaja Joga


 • Address : Rugjer Boshkovikj 19-1/22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Joga O`Clock


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 70
 • Place: Skopje

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Long Lajf


 • Address : Georgi Dimitrov 18/1-7
 • Place: Skopje

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnus


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 1 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon , Thu , Sat from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perfect yoga, yoga training and research center


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 19/43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Address : bul.Jane Sandanski 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Address : Ivan Kozarov 64
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rituals/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sadana


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 36/1-5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SonrisaCategories:

dancing schools, yoga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 136 | | | веќе видена

Регина Бренер од Швајцарија има долгогодишно искуство како менаџер во медицинската и хемиската индустрија, како и во машинскиот инженеринг, работејќи за ...
сите 14 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 50 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel