Bozhja Zhellba Angelovski 94

24 orë

  • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 30
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10680 км
  • Lokacioni: Ѓорче Петров, спроти автолакер Тони

  • Telefon 2: 02 2031097
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1480682308_57.png?t=true&w=300&h=300


Agjencia profesionale funeralesh “Bozhja Zhellba Angelovski ‘94” (Vullneti i Perëndisë) kryen:
- përgatitje komplete të funeralit në të gjitha varrezat e qytetit,
- punojmë non-stop,
- kapela 24 orë,
- shitje e pajisje funerale,
- transport i licencuar i të ndjerëve me automjet special funeral nga të gjitha spitalet dhe objekte të tjera nga dhe jashtë vendit,
- tualet i plotë i të ndjerit,
- hapje varri/varrosje në vendin e varrimit në të gjitha varrezat në R. Maqedoni,
- ketering dhe shërbime të tjera gjenden në një vend,
Kemi licencë dhe për kryerje të të gjitha shërbimeve funerale të lëshuara nga Ministra e Transportit dhe Lidhjeve në R.M.
Ju ofrojmë çmimet më të arsyeshme, zgjedhje të madhe të pajisjeve për varrim, dërgesë falas në shtëpinë tuaj, shërbime me cilësi të lartë, përvojë shumëvjeçare prej 23 vjetësh.
Jemi në dispiozicionin tuaj 24 orë, ajo që duhet të bëni është të telefononi në telefonin dezhurnë dhe gjërat e tjera na i lini ne.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj