Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kasapë dhe mishtore
 • Skarë me kilogram
 • Ushqim i shëndetshëm - shitore
 • Vezë - tregti
 • Minimarkete
 • Ferma
 • Produkte Konditore
 • Aditivë (Shtesa) Për Ushqim
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Ushqim Kokrra
 • Mjaltë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ketering
 • Therrtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ushqim në Veles

Agria


 • Adresa: Brigada e 3 -të Goditëse e Kumanovës 22
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Marshall Tito) 22
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7913 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Group


 • Adresa: lagja Babuna p.n., fahu p.160
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7897 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria shitorja 1


 • Adresa: Nada Butnikoshareva p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria shitorja 4


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) 24
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Eli


 • Adresa: Bllagoj Gjorev p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00 • D nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Eli


 • Adresa: Orce Shutev 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:30 • D nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Eli


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Eli -drejtoria


 • Adresa: Alekso Demnievski 18
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al-ka komerc


 • Adresa: Angell Mishev 40
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

vezë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aries-Ambarkovi


 • Adresa: Nada Butnikoshareva 12
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 07:30 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bako


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 26/2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biokosmos


 • Adresa: Andon Shurkov 23
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cockov kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dames


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 56/3
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko green


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 220-3/15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gardenia


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) 75
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izgrev


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 14
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 20:00 • D nga 07:30 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juve


 • Adresa: Strasho Pinxhur 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 45 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 44 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

ТАВ Македонија, подружница на ТАВ Аеродроми, ја заврши надградбата на системот за ракување со багаж и инсталацијата на нов уред за скенирање багаж на скопскиот ...
сите 13 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj