Delicia

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Finska 185
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км
  • Lokacioni: близу пазарчето во Ченто

  • Telefon 2: 02 2533555
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00
    D nga 07:30 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Delicia është një vazhdimësi e një tradite të suksesshme 25-vjeçare në biznesin e ushqimit, pra katering dhe pjesë e markës Hannibal. Në Delicia kemi për ju ëmbëlsirat, brumërat, bukën dhe pastat më të shijshme me dërgesë falas në të gjithë Shkupin. Ne jemi të përkushtuar për të bërë ëmbëlsira dhe biskota që janë po aq të shijshme dhe të dekoruara me saktësi.

Në vitin 2013, ne pasuruam përvojën tonë shumëvjeçare në shërbimet e mikpritjes dhe hotelierisë me një segment tjetër, prodhimin e ëmbëlsirave dhe ëmbëlsirave, bukës dhe brumërave të bardha. Që atëherë, kanë kaluar pothuajse tre vjet në të cilët jemi rritur gjithnjë e më shumë dhe kemi ndërtuar besimin e klientëve tanë, dhe produktet tona të ëmbëlsirave dhe furrave janë bërë sinonim i diçkaje të shijshme. Kështu, në vitin 2016, ne e riemëruam këtë segment në DELICIA.

Për ne është më e rëndësishme të përmbushim pritshmëritë tuaja dhe për këtë arsye jemi të hapur për të dëgjuar kërkesat dhe idetë tuaja. Mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë dhe ne do të përpiqemi t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të mundemi.

AFËR TEJE
Produktet tona mund t'i gjeni në pikat tona të shitjes tek ne. Cento (rruga Finska nr. 185) dhe në ne. Aeroporti (rruga Pandil Shishkov nr. 4). Ne gjithashtu dërgojmë një pjesë të produkteve tona (torta dhe pasta) në Qendrën Tinex LISA çdo ditë. Të jeni të sigurt që janë gjithmonë të freskëta dhe të shijshme sikur t'i keni blerë nga dyqani ynë.

Bëjmë transport falas në të gjithë qytetin!
më shumë
Retail Price - VAT Included:500 MKD

Падобранци (1кг.)


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj