Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Strumicë
 • Veles
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti
 • Pastiçeri
 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Restorante - qumështi
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Furra Buke
 • Virusit Korona
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ora E Policise - Dergimi I Ushqimit Dhe Gamiljeve
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Byrektore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti

Kanella


 • Adresa: Cvetan Dimov 216-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanella


 • Adresa: Gjorçe Petrov 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanella Prima


 • Adresa: Nikola Rusinski 3 lok.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanella Prima


 • Adresa: Millan Markoviq 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanella Prima


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 39/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kate torti


 • Adresa: 4 Korriku 83
 • Vendi: Shën Nikollë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kejk butik


 • Adresa: Vlladimir Polezhinovski (Ivan Millutinoviq) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krin


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 09:00 deri më 14:00

Pasta, ëmbëlsira, pasta të imëta, pire nga geshtenja, grur i ëmbël, pite, kifle, pogaça, produkte te kripura...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300

Lapetit Milfud


 • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lebed Slavica


 • Adresa: Deshka Tosheva 27
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leo dessert


 • Adresa: Metodi Mitevski Brico 10/2
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Livataim


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MARIS


 • Adresa: Tançe Kamberov 69
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mafini


 • Adresa: Vita Pop Jordanova 2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00 • D nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mako 2008


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mamas Litl Bejkeri


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisл 19
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marfi


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marieli


 • Adresa: Gjorgji Gjorgjiev 2-v
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marielli


 • Adresa: Stolarska 4
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Кристалина Георгиева не може да ја исклучи глобалната рецесија следната година... Директорката на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), Кристалина Георгиева, ...
сите 61 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Шести месец по ред, најтргувани акции на официјалниот пазар се акциите на Комерцијална Банка АД Скопје со истргувани 7.675 акции ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj