Teleoptik Net


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573119622_36.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Каблирање на оптички влакна, бакарно каблирање, ИТ Консалтинг.

  Сродни фирми и соработници: Кабтел – Скопје, Овернет – Скопје, Фибернет – Скопје, Релесис – Скопје

  Парнери: Неотел ДОО - Скопје
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj