Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Taverns
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taverns in Ohrid

Boem


 • Address : bul.Turisticka 75
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brioni


 • Address : Goce Delcev 51
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gluk 31


 • Address : Klenoec 1/3
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grne


 • Address : nas.Dolno Konjsko
 • Place: Ohrid

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj MeceCategories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meance


 • Address : bul.Turisticka 75
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Таргет Груп како бонитетна куќа веќе четврта година доделува Сертификати за деловна успешност, што претставува признание за успешните ...
сите 5 | | | веќе видена

Се намалува просечната плата во земјава, објави државната статистика. Во јули изнесува 28.540 денари и е за 204 денари пониска од просекот во јуни. Намалување ...
сите 72 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel