Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strugë
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rrjeta mushkonjash
 • Pvc - zdrukthëtari
 • Roleta veneciane
 • Roleta - tregti
 • Dyer dhe dritare prej alumini
 • Dyer Për Garazhe
 • Roleta - Prodhim
 • Perde - Variolajt
 • Bravari Alumini
 • Profila Për Dyer Dhe Dritare
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Dyer Për Shtëpi
 • Roletarë - Firma
 • Dyer Dhe Dritare - Veriga
 • Dyer Të Blinduara
 • Alumin - Profila, Legura Dhe Galanteri
 • Qelq - Përpunim
 • Qelq - Produkte Prej Qelqi Dhe Tregti
 • Pasqyra
 • Perde Dhe Korniza
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rrjeta mushkonjash

A&J&T Rollsistem


 • Adresa: Rr.5 nr.28, f.Lubanci
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Alumil-Shkup


 • Adresa: Boris Trajkovski 74-a (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Alumil-Shkupi është pjesë e grupit ALUMIL, grupi më i madh në Evropën Juglindore për prodhimin e profileve të aluminit.

Bojan plast


 • Adresa: Goce Dellçev 51
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Boming


 • Adresa: Zona industriale Makedonka 16
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9487 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Daglar Plastik


 • Adresa: Bulevardi perëndimor 79
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Gelov ing


 • Adresa: Goce Dellçev 25
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9561 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

Mar-kos sistem


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 46-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kompania MAR-COS System është e angazhuar në prodhimin dhe instalimin e produkteve të mëposhtme: blinds, awnings, perde, panele perde, perde kadife, dyer rul dhe dyert kanate.

Ogledallo


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 109-3/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Mapa

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена

А генцијата за лекови и медицински средства на Република Словенија (JAZMP), по извршената инспекција во погоните за производство на лекови на Алкалоид АД ...
сите 17 | | | веќе видена

Под мотото „Царина се грижи за одржливост на граѓаните, просперитетот и планетата", Царинската управа на Македонија денеска го одбележува Меѓународниот ден на ...
сите 24 | | | веќе видена

Постои голем јаз меѓу понудата и побарувачката на пазарот на труд, бидејќи само 12 од 100 студенти кои се запишале на факултет ќе најдат работа согласно своите ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj