Super

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Goce Dellçev 90-a
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7829 км

  • Telefon 2: 070 581665
  • Faksi: 042 215320
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516881221_28.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Super është prodhues, serviser dhe kompani tregtare për pajisje profesionale për ketering.

Themeluar në vitin 1967, kompania Super është kompani me traditë dhe cilësi.

Produktet e disponueshme nëpërmjet Super kanë standarde evropiane, garanci, servis dhe montim.
Ne ofrojmë mbi 50 komplete produktesh gastronomike, pajisje komplete për ëmbëltore, restorante, piceri, byrektore, qebaptore, pastiçeri, restorante për ushqim të shpejtë, dyqane mish, kafeteri, etj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj