Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për matematikë
 • Qendra edukimi
 • Orë private (mësimi)
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Shkolla për kompjutera
 • Përkthyesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla për matematikë në Shkup

Klubi arsimor Chunga lunga


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 36-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logos Plus


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

Kurse të rregullta, inenzive për gjuhë të huaja dhe kompjuterë, Kategorizim ndërkombëtarë, E-KLASË përmes www.logosplus.mk, Dëftesa/vërtetime/përkthime (gjyqsore, me shkrim), Shkolla në Manastir (070691-373) dhe Resnjë (071/211876)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/26a06352082f234dd1e554ba9e161f41.jpg?t=true&w=300&h=300

MTS


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matematikë - Olivera Arsova


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 96
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Obrazoven Centar Edukacija 5


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 19 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 19:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orë për kontabilitet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendër Algoritam


 • Adresa: Dame Gruev, QT Paloma Bjanka 16, kati 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smart-Qendër Edukuese


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 63/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teorema


 • Adresa: Nikola Rusinski blok 5 lok.10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks art


 • Adresa: Mirosllav Kërlezha (Gjuro Gjakoviq) 39/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Рекорден пораст на трошоците за живот ја претвори Велика Британија од нација на потрошувачи во нација на штедачи, покажува ново истражување. „Бурниот период на ...
сите 52 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 95 | | | веќе видена

Кина продаде рекордни 53,3 милијарди американски државни обврзници и други хартии од вредност во првиот квартал во обид да се диверзифицира од американските ...
сите 72 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj