Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Strugë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Berovë
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - tregti
 • Kompjutera - printerë
 • Kompjutera - rrjete kompjuterike - dizajn dhe instalim
 • Tonerë Dhe Kertrixh
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
 • Kompjutera - Montimi I Pjesëve (Asamblim)
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Servise
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Audio-Video Pajisje - Riparime Dhe Servise
 • Telefona Celularë - Riparime
 • Alarme Kundër Vjedhjeve Dhe Sisteme Sigurimi
 • Inxhinieri Dhe Teknologji Informatike
 • Ueb Dizajn
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Telefona Celularë Dhe Aksesorë - Shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Riparime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Digikom


 • Adresa: Simeon Kavrakirov 16/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Digicom është e vetmja kompani që përmirëson kompjuterin tuaj "të vjetër dhe të dobët", me mundësinë e një zëvendësimi të plotë për një të ri duke përdorur parimin "vjetër për të ri".


Dr Computers


 • Adresa: Ilindeni 177 lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Enko Term


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Infos


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Otk


 • Adresa: Tregu i qytetit lok.15
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 18:30

Pan


 • Adresa: Predrag Jançevski 21
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

ABC Trend Kompjutera


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 87/7
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Sh nga 14:00 deri më 17:00

AT Computers


 • Adresa: Pirinska 2
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9473 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Ais Kompjuteri


 • Adresa: Ohridska 5
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Aldo computers


 • Adresa: Shën Kirill dhe Metodij 44 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

Alkon Kompjuteri


 • Adresa: Revolucioni Popullor 92
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Mapa

Платформата за изнајмување на станови Airbnb објави дека нејзините приходи во вториот квартал по втор пат од основањето надминале милијарда долари. Прв пат им ...
сите 3 | | | веќе видена

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Сојузот на математичари на Македонија ја организира Есенската математичка школа 2019 наменета за учениците од основните и средните училишта од целата држава. ...
сите 11 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи