Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - çorbë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante - zgarë
Повеќе филтриПомалку филтри

Restorante - çorbë по градови

Koçanë Manastir Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - çorbë

Buket


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 66
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamin Çamo


 • Adresa: Mihaill Cokov 6-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kej


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 00:00 • Sh nga 07:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran 14


 • Adresa: Llondonska 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00 • D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortuna-2003


 • Adresa: Vera Popova 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paparaci


 • Adresa: Bul.1 Maji 268
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajçe Bezisten


 • Adresa: Stollarska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Oд понеделник почнува етапната исплата на септемвриските пензии. Банките веќе известуваат дек апочнуваат со исплатата која ќе се врши во четири групи. Во ...
сите 48 | | | веќе видена

Корона кризата ги извади на површина слабостите во домашниот туризам. Ако сакаме во викендите до крајот на годината да имаме туристи во домашните капацитети, ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj