Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restorante - peshku
 • Restorante - piceri
 • Restorante - Kombëtarë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Plazhe
 • Mehane
 • Restorante Për Dasma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Ohër

Alegro


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antiko


 • Adresa: Car Samoil 30
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Adresa: Lagja Shën Stefani p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Adresa: Kej Maqedonia 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bic bar 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljanini Izvori


 • Adresa: Bilanini Izvori -Studençishta
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Village


 • Adresa: 7 Nëntori 180
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro corner


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi


 • Adresa: Zhelezniçka 98
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boem


 • Adresa: Bul.Turistiçka 75
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonanca


 • Adresa: Sv.Stefan 2
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger Bulls


 • Adresa: Makedonski Prosvetitelli p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dac/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dallga


 • Adresa: Kosta Abrash 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Damar


 • Adresa: Kosta Abrash p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dedo Dimo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delikates


 • Adresa: Bul.Turistiçka Remis 2 lok.7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di Angollo


 • Adresa: Petar Çaulev 31
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Корона чао“ порача скопската кондиторска индустрија „Европа“ која лани во вонредни услови на стопанисување оствари раст на приходите кои надминаа 13 милиони ...
сите 96 | | | веќе видена

За денар до денар и половина се зголемуваат цените на нафтените деривати од ноќеска на полноќ, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Еуросупер ...
сите 45 | | | веќе видена

Да го одржиме балансот во услови на најголемата здравствено-економска криза со којашто се соочил светот досега беше многу тешко и бараше голем напор, но ...
сите 106 | | | веќе видена

Со големи попусти Техномаркет го отвори својот нов продажен салон во Аеродром. Познатиот и успешен бренд на македонскиот пазар со атрактивни цени на најновите ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj