Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Peshk - fërgim
 • Peshk - shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Peshk - fërgim по градови

Manastir Prilep Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Peshk - fërgim

Big Fish


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eçka


 • Adresa: 11 Tetori p.n., Tregu i gjelbërt
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonska pastrmka


 • Adresa: Pavel Shatev 2-b (Bihaçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voden svet


 • Adresa: Gjorçe Petrov lok.702
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllatna Ripka


 • Adresa: M.T.Golloganov p.n. (Ivo Llolla Ribar )
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bucko 2001


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 123
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 21:00 • D nga 08:30 deri më 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Nik Kompani


 • Adresa: bul.1 ĚŕĽi 231
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompanija Jankulovski


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 489
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompanija Kuseski


 • Adresa: Borka Taleski 51
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 17:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liljana komerc


 • Adresa: Titoveleska 24
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stenje NSNJ


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 16
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Секторот туризам е еден од најпогодените сектори во периодот на пандемијата, за нашите државјани се затворени границите на речиси ...
сите 100 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 49 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, и директорката на Управата за јавни приходи, Сања Лукаревска, денеска остварија работна средба на која ...
сите 53 | | | веќе видена

Асоцијацијата за е-трговија, повикувајќи се на податоци објавени од Народната банка, објави дека во текот на 2020 година граѓаните на Македонија реализирале ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj