Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Schools for persons with special needs
 • Education - organisations
 • Secondary schools
Повеќе филтриПомалку филтри

Schools for persons with special needs по градови

Bitola Skopje Stip Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Schools for persons with special needs

D-r Zlatan Sremec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idnina


 • Address : 2-ra Makedonska brigada 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partenija Zografski


 • Address : Blagoja Stefkovski 45
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Naum Ohridski (Sv.Naum Ohridski)


 • Address : Vasil Gjorgov 47-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Kiril


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 1/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinozito


 • Address : Nikola Parapunov 27-1/2
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DSU for education and rehabilitation - Iskra


 • Address : Ribnik 14
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute for Rehabilitation for children with damaged hearing-Koco Racin


 • Address : Zaharija Shumljanska (Prilepska) b.b., p.fah 163
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7478 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maca Ovcarova


 • Address : Kresnensko Vostanie (Ivo Lola Ribar) b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marko Pipo Ektporger


 • Address : Borka Levata 4
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Бензините од ноќеска на полноќ поевтинуваат за два денари за литар, а цената на дизел горивата се намалуваат за 1,5 денар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 110 | | | веќе видена

Македонската економија ќе се раздвижува со увоз на работници од странство. Пазарот ќе се либерализира, но дали целосно или таргетирано, се уште е отворена ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Кулата Генекс во Белград, една од градбите-симболи на градот, на јавно наддавање е купи од страна на компанијата Eureka bar d.o.o за ...
сите 6 | | | веќе видена

Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel