Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Quality assurance & control
 • Quality control consultants (iso)
 • Consulting
 • Iso standardized companies
 • Risk assessment
 • Laboratories
 • Environmental Planning
 • Training
 • Iso Certification
 • Energy Services
 • Science & Research Consultants
 • Radiation - Testing & Inspection
 • Education Centres
 • Occupational Safety Equipment & Supplies (Workplace Safety)
 • Chemicals & Chemical Products
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Quality assurance & control in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

RZ Tehnicka kontrola


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

RZ Technical control is a licensed laboratory for chemical and mechanical testing in the field of metallurgy.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482754257_41.jpg?t=true&w=300&h=300

28-mi April


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 37 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BZR-Tim inzеnering


 • Address : Jordan Mijalkov 40 lok.10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Biosert


 • Address : Frederik Sopen 2/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biokom Trend


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 26-2/6 (Rudi Cajevac)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Cert


 • Address : bul.Jane Sandanski 86-2/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food Consulting (Fud konsalting)


 • Address : Fevruarski pohod 26-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intercert


 • Address : Jordan Mijalkov 44-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ИНТЕРЦЕРТ е акредитирано сертификациско тело кое врши ИСО сертификација и надзор на системи за управување со точно дефинирана и јасна цел да биде единствено препознатливо сертификациско тело на македонскиот пазар преку квалитетни, компетентни и високообразовани сертифицирани аудитори се извршуваат проверки и надзор со највисок квалитет.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1459758680_57.jpg?t=true&w=300&h=300

Itis


 • Address : M.T.Gologanov 39/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Itis - podruznica


 • Address : Kozle 49-a
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargoinspekt economic bureau (Kargoinspect ekonomsko biro)


 • Address : Makedonija, Gradski zid, blok 2/14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargoinspekt equipment (Kargoinspekt oprema)


 • Address : Makedonija, Gradski zid, blok 2/14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargoinspekt-agricultural (Kargoinspekt-Agrar)


 • Address : Makedonija, Gradski zid, blok 2/14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kliners Pfarmacy


 • Address : Arso Mickov 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7845 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian organization for certification and assessment (MQS)


 • Address : bul.Partizanski Odredi 106-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel