Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Quality assurance & control
 • Quality control consultants (iso)
 • Consulting
 • Risk assessment
 • Iso standardized companies
 • Laboratories
 • Environmental Planning
 • Training
 • Iso Certification
 • Energy Services
 • Science & Research Consultants
 • Radiation - Testing & Inspection
 • Education Centres
 • Occupational Safety Equipment & Supplies (Workplace Safety)
 • Chemicals & Chemical Products
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Quality assurance & control in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Mak-kontrol


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 66
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makinspekt


 • Address : bul.Partizanski Odredi 17-а 1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro cert


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 1-3/18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shimadzu


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 1-3/25 мезанин
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sieto


 • Address : Koce Metalec 2-б лок.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stewart Inspect


 • Address : Todor Aleksandrov (Salvador Aljende) 165
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Central institute for occupational safety, protection from fires and explosions, environmental protection and quality control - Skopje. Inspection body for elevators, cranes and mining equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408608184_78.png?t=true&w=300&h=300

TUV NORD CERT


 • Address : 11-ti Oktomvri 52-а/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Technical Center for Quality/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Фитосанитарната инспекција на Република Српска во БиХ забрани увоз на пратка свежо грозје со потекло од Македонија, во износ од 20.730 килограми, поради ...
сите 13 | | | веќе видена

Загрижувачко намалување на бројот домашни и странски туристи, како и ноќевања, покажуваат официјалните статистички податоци за периодот јануари – јули 2021 во ...
сите 38 | | | веќе видена

Препораките за забрзување на растот, фискална консолидација на среден рок, добро владеење и социјална кохезија, развој на човечкиот капитал, намалување на ...
сите 53 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel