Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Haccp - training, certification & consultants
 • Quality control consultants (iso)
 • Iso standardized companies
 • Consulting
 • Risk assessment
 • Environmental Planning
 • Laboratories
 • Quality Assurance & Control
 • Occupational Safety Equipment & Supplies (Workplace Safety)
 • Chemicals & Chemical Products
Повеќе филтриПомалку филтри

Haccp - training, certification & consultants по градови

Gevgelija Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Haccp - training, certification & consultants

Josole engeneering


 • Address : Ankarska 31/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasil Minovski


 • Address : Georgi Skrizhevski 6-б
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Минатата година земјава ја завршила со 130.982 невработени лица, што е најмала бројка на невработени во текот на целата 2021 година. Тоа го покажуваат ...
сите 24 | | | веќе видена

Комуникацијата на централните банки е важна не само поради транспарентноста и одговорноста, туку и за задржување на кредибилитетoт, од кој зависи успешното ...
сите 23 | | | веќе видена

Претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, денеска ќе ја прими претседателката на Република Српска, Жељка Цвијановиќ, со која ќе ...
сите 44 | | | веќе видена

Време зa читање: 8 минути Бизнисмените ги испорачаа првите предлози до новата Влада за подобрување на бизнис климата во земјава. Во фокусот се најболните точки ...
сите 31 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel