Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Radiation - testing & inspection
 • Risk assessment
 • Safety and health at work
 • Quality assurance & control
 • Electrical inspecting & testing
Повеќе филтриПомалку филтри

Radiation - testing & inspection по градови

Bitola Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Radiation - testing & inspection

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Stewart Inspect


 • Address : Todor Aleksandrov (Salvador Aljende) 165
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Central institute for occupational safety, protection from fires and explosions, environmental protection and quality control - Skopje. Inspection body for elevators, cranes and mining equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408608184_78.png?t=true&w=300&h=300

Eh izvedba inzenering


 • Address : Nikola Trimpare 27-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekoteh dozimetrija


 • Address : bul.K.J.Pitu 28 lok.15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institut za tehnicko ispituvanje i bezbednosen inzinering-ITIBI


 • Address : Todor Aleksandrov (Salvador Aljende) 165
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Office for radiation safety


 • Address : bul.Partizanski Odredi 143
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimovski Company Dm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel