Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Radovis
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra kontakti (call centre)
 • Marketing dhe advertajzing - agjenci
 • Telemarketing
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Pagesë E Borxheve
 • Konsallting
 • Softuere - Zgjidhje
 • Reklamim - Marketing Direkt
 • Këshilltarë Financiarë
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Baza E Të Dhënave - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra kontakti (call centre)

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Contact Centar R3 Infomedia (Kontakt centar na R3 Infomedia)


 • Adresa: DTC Paloma Bjanka 5-ti kat
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Qendra e Kontaktit 24/7 për ngjarjet hyrëse dhe dalëse Kontaktoni qendrën e vjetër të P3 India për të siguruar standard të vazhdueshëm shërbimi për klientët tuaj dhe ndihmon biznesin tuaj 24/7.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1679657742_62.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Rejting


 • Adresa: Rade Konçar 8-a/1-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Agjencioni për testim të mendimit publik dhe komunikime strategjike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300

Homex virtual agenci/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aj fokus


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amerimak


 • Adresa: Karposh Vojvoda 44-1/5
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bina solution


 • Adresa: Anton Dimitrov (Zharko Zrenjanin) 138-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CMH Solutions


 • Adresa: Dame Gruev 18-2/1-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City connect


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 66-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta Ink


 • Adresa: f.Star Karaorman p.n.
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EOS MATRIX


 • Adresa: bul.Illinden 109 lok. 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

EOS Matrix Maqedoni është pjesë e Grupacionit EOS, i cili është një lider ndërkombëtar në ofrimin e shërbimeve financiare individuale të personalizuara. Si ekspert për vlerësimin dhe përpunimin e kërkesave, EOS përdor teknologji të reja për të siguruar siguri financiare me zgjidhje të zgjuar për më shumë se 20,000 klientë në 26 vende të botës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w=300&h=300

Eurolink/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Freight one


 • Adresa: Kosta Susinov 78
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7944 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjinekologjia-kontakt centar


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Global at logistiks


 • Adresa: Vaska Kallajxhiska 27
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iskra Logistik


 • Adresa: Bllagoj Jankov Muçeto 1
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolekta


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a-1/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

KOLEKTA është një kompani për grumbullimin e kërkesave të papaguara, që u shërben klientëve nga sektorë të ndryshëm: sektori i telekomunikacionit, sektori bankar, kompanitë e shërbimeve publike dhe kompanitë e tjera private që kanë nevojë për shërbimet tona.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3a5136d0fcfbba0a87835c26a67f34f9.jpg?t=true&w=300&h=300

Komuna Kavadarci - Kontakt qendra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Verna


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melon Solutions


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milla Communications


 • Adresa: Bozhidar Axhija 1-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

One Kontakt


 • Adresa: Orce Nikollov 68/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panto Ekspres


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 22
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

10-тина маркети за 20 дена добија клуч на врата поради непочитување на мерките за цените. Државниот пазарен инспекторат ги казни со над 100.000 евра. ...
сите 317 | | | веќе видена

Австриската државна железничка компанија ОеББ вчера ја претстави најновата генерација ноќни возови во Европа во време кога овој побавен, но многу помалку ...
сите 3 | | | веќе видена

Енергетската транзиција е реалност, владините политики креирани и предводени од СДСМ, даваат резултати. Ел дорадото на инвестиции во енергетските проекти од ...
сите 39 | | | веќе видена

Американската софтверска компанија „Epic Games“, која стои зад популарната игра Fortnite, ќе отпушти 16 отсто од своите вработени. Без работа останаа и некои ...
сите 2 | | | веќе видена

Германските компании се повнимателни кога вработуваат нови работници, покажува најновото истражување објавено на веб-страницата на Институтот за економски ...
сите 23 | | | веќе видена

Како да се дојде до стан во Загреб, пред се за домување, а не заради „складирање“ на вишокот готовина, кој ја губи вредноста во ова време на инфлација, е ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj