Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Radovis
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra kontakti (call centre)
 • Marketing dhe advertajzing - agjenci
 • Telemarketing
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Pagesë E Borxheve
 • Konsallting
 • Softuere - Zgjidhje
 • Reklamim - Marketing Direkt
 • Këshilltarë Financiarë
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Baza E Të Dhënave - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra kontakti (call centre)

Panto Ekspres


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 22
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pazll Brains


 • Adresa: Tosho Arsov 36
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojall dispech


 • Adresa: Kresnensko Vostanie (Zelengora) 31-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rotstein internacional development/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S lload llogistik


 • Adresa: Shën Spaso Radovishki 1
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sava Osiguruvanje kontakt centar  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sejls Kol


  • Adresa: Goce Dellçev 2
  • Vendi: Gostivar

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sfera


  • Adresa: Mosha Pijade 127
  • Vendi: Berovë

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Simpatell


  • Adresa: Kirill Vangellov Makedonski 4
  • Vendi: Manastir

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Skaj koll


  • Adresa: 11 Tetori 86-3/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10685 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sofika Group


  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 11-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Teleperformans  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Trejd Point  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Videks bv


  • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 24
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
  сите 193 | | | веќе видена

  Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
  сите 139 | | | веќе видена
   

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj