Contact Centar R3 Infomedia (Kontakt centar na R3 Infomedia)


  • Adresa: DTC Paloma Bjanka 5-ti kat
  • Vendi: Shkup

  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1679657742_62.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qendra jonë e kontaktit ofron mundësi dhe mjete që kontribuojnë në rritjen e biznesit tuaj. Ekipi i operatorëve ka një eksperiencë disavjeçare në fushën e telemarketingut dhe ofrimit të shërbimeve për përdoruesit përfundimtarë, si dhe zgjidhje të përshtatura për nevojat e biznesit tuaj dhe të klientëve.

Qendra e kontaktit e R3 Infomedia funksionon që nga viti 2011, në dy lokacione të ndara fizikisht, gjë që mundëson në mënyrë të vazhdueshme dhe të pandërprerë në servisimin e shërbimeve.

Ekipi ynë ka më shumë se 20 operatorë telefonikë me përvojë shumëvjeçare në servisimin e thirrjeve hyrëse (inbound) dhe dalëse (outbound).

PSE TË ZGJEDHNI QENDRËN E KONTAKTIT R3 INFOMEDIA?

• Mbështetje 24/7
• Zgjidhje të përshtatura për biznesin tuaj
• R3 infomedia ka bazën më të madhe të të dhënave për kompanitë dhe institucionet në Maqedoni
• Periudha e testimit – në Qendrën e Kontaktit të R3 Infomedia, ne besojmë në cilësinë e shërbimeve tona. Kjo është arsyeja pse ju ofrojmë një periudhë prove për fillimin e bashkëpunimit.

Standardet dhe sistemet ISO:

ISO 9001 - Sistemi i Menaxhimit të Cilësisë
ISO 27001 – Sistemi i Menaxhimit të Sigurisë së Informacionit

më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj