Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra kontakti (call centre)
 • Marketing dhe advertajzing - agjenci
 • Pagesë e borxheve
 • Reklamim - marketing direkt
 • Konsallting
 • Softuere - Zgjidhje
 • Këshilltarë Financiarë
 • Telemarketing
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Baza E Të Dhënave - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra kontakti (call centre) në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Rejting


 • Adresa: Rade Konçar 8-a/1-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Agjencioni për testim të mendimit publik dhe komunikime strategjike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300

Contact Centar R3 Infomedia (Kontakt centar na R3 Infomedia)


 • Adresa: Naum Naumovski - Borce 50-2/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Qendra e Kontaktit 24/7 për ngjarjet hyrëse dhe dalëse Kontaktoni qendrën e vjetër të P3 India për të siguruar standard të vazhdueshëm shërbimi për klientët tuaj dhe ndihmon biznesin tuaj 24/7.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1679657742_62.png?t=true&w=300&h=300

Aj fokus


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bina solution


 • Adresa: Anton Dimitrov (Zharko Zrenjanin) 138-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CMH Solutions


 • Adresa: Dame Gruev 18-2/1-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City connect


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 66-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EOS MATRIX


 • Adresa: bul.Illinden 109 lok. 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

EOS Matrix Maqedoni është pjesë e Grupacionit EOS, i cili është një lider ndërkombëtar në ofrimin e shërbimeve financiare individuale të personalizuara. Si ekspert për vlerësimin dhe përpunimin e kërkesave, EOS përdor teknologji të reja për të siguruar siguri financiare me zgjidhje të zgjuar për më shumë se 20,000 klientë në 26 vende të botës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w=300&h=300

Eurolink/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro Anser


 • Adresa: Stoltenbergова 1/1-40
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjinekologjia-kontakt centar


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolekta


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a-1/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

KOLEKTA është një kompani për grumbullimin e kërkesave të papaguara, që u shërben klientëve nga sektorë të ndryshëm: sektori i telekomunikacionit, sektori bankar, kompanitë e shërbimeve publike dhe kompanitë e tjera private që kanë nevojë për shërbimet tona.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3a5136d0fcfbba0a87835c26a67f34f9.jpg?t=true&w=300&h=300

Makpetrol-Verna


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melon Solutions


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milla Communications


 • Adresa: Bozhidar Axhija 1-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Odm collections


 • Adresa: Dimitrie Зupovski (Velko Vllahoviq) 22-a
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

One Kontakt


 • Adresa: Orce Nikollov 68/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skaj koll


 • Adresa: 11 Tetori 86-3/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofika Group


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 11-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teleperformans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ten eks global


 • Adresa: M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 24-1/1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trejd Point


 • Adresa: rr.7, f.Haraçinë 27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7431 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Videks bv


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата на Србија донесе одлука за усогласување на акцизите со годишниот индекс на потрошувачки цени во 2023 година, објавиjа медиумите од соседството ...
сите 26 | | | веќе видена

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
сите 25 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Централната банка на Франција , гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска учествуваше ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj