R3 Infomedia

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Faksi: 02 3178488
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

R3 Infomedia nga 01.04.2014 është ofrues i shërbimit 1188 – Direktorium telefonik i plotë dhe shërbim telefonik për informacione, për të gjitha numrat telefonik celularë dhe fikse, dhe adresa të të gjitha personave juridik dhe personave fizik të cilët më parë kanë dhëne pajtimin për shpalljen e të dhënave të tyre.
Shërbimi telefonik për informacione – 1188, ka për qëllim shpejtë dhe në mënyrë të saktë të gjetjes të të dhënave për konsumatorët të cilët kanë nevojë për informacion person fizik apo subjekt juridik. Operatorët tonë janë në dispozicion 24 orë, çdo ditë në javë, përfshirë edhe festat. Baza e të dhënave e servisit 1188, përmban informacione për parapaguesit të të gjithë operatorëve telefonik në RM. Servisi është i qasëshëm përmes telefonit fiks dhe celularë.
Shërbimi telefonik për informacione – 1188 në teritorin e R. Maqedonisë, përfaqëson servisin - provajder më të madhë për informacione në një vend, servis i cili është i përshtatshëm në proceset dinamike të jetës moderne, duke kursyer kohën Tuaj kur ju nevojitet informacion cilësorë dhe i kontrolluar, tani dhe menjëherë.
më shumë

Postime

Патувај безгрижно. Што ви е потребно за патување надвор од државата?

За патување надвор од државава потребно е да имате: Патна исправа (пасош) Меѓународна возачка дозвол ...

Купони - Одбрани купони

На Златна Книга те очекуваат повеќе од 100 БЕСПЛАТНИ купони за попуст ова лето и повеќе од 20 одбран ...

Автомобилска одговорност

Осигурувањето од автомобилска одговорност претставува законски задолжителна обврска пред вклучување ...

Заштитни фолии за прозорци

Стаклото е еден од најзначајните материјали во градбата на станбените објекти поради способноста да ...

Eurostandard Banka

Подаруваме карти за OHRID SUMMER FESTIVAL - ФЕСТИВАЛ ОХРИДСКО ЛЕТО ! 🎫Сподели со нас во коментар ко ...

Првата миризлива MasterCard® дебит бесконтактна картичка

Новата миризлива картичка е првата Mastercard дебитна картичка, а воедно и прва бесконтактна картичк ...

Eдно патничко осигурување за цел свет

Купивте се што е потребно за патување, за скијање или сончање, билетите и пасошот ги ставивте во џеб ...

Здравствено-патничко осигурување

Привлечноста во патувањата лежи во потребата од запознавање нови култури, средба со неверојатни архи ...
15%save
Retail Price - VAT Included:850 MKD723 MKD

Test product

9%save
Retail Price - VAT Included:242 MKD218 MKD

Direct mail

7%save
Retail Price - VAT Included:48.590 MKD44.999 MKD

Direct e-mail marketing

Retail Price - VAT Included:1 MKD

Direct mail

Retail Price - VAT Included:6.663 MKD

Advertisement in Golden Book

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Advertisement on www.zk.mk

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Database services


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи