Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Radovis
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra kontakti (call centre)
 • Marketing dhe advertajzing - agjenci
 • Telemarketing
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Pagesë E Borxheve
 • Konsallting
 • Softuere - Zgjidhje
 • Reklamim - Marketing Direkt
 • Këshilltarë Financiarë
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Baza E Të Dhënave - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra kontakti (call centre)

Melon Solutions


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milla Communications


 • Adresa: Bozhidar Axhija 1-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

One Kontakt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panto Ekspres


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 22
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pazll Brains


 • Adresa: Tosho Arsov 36
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojall dispech


 • Adresa: Kresnensko Vostanie (Zelengora) 31-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rotstein internacional development/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S lload llogistik


 • Adresa: Shën Spaso Radovishki 1
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sava Osiguruvanje kontakt centar  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sejls Kol


  • Adresa: Goce Dellçev 2
  • Vendi: Gostivar

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sfera


  • Adresa: Mosha Pijade 127
  • Vendi: Berovë

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Simpatell


  • Adresa: Kirill Vangellov Makedonski 4
  • Vendi: Manastir

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Skaj koll


  • Adresa: 11 Tetori 86-3/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10685 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sofika Group


  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 11-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Teleperformans  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Trejd Point  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Videks bv


  • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 24
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
  сите 151 | | | веќе видена

  Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Комерцијална банка АД Скопје е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ од угледниот финансиски магазин The Banker. ...
  сите 14 | | | веќе видена
   

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj