Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Burime uji - gërmime dhe gjetje
 • Puse - hapje
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Burime uji - gërmime dhe gjetje по градови

Manastir Shkup Shën Nikollë Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burime uji - gërmime dhe gjetje

Bunar kompani


 • Adresa: rr.172 nr.37, Recice e Vogel
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be Iskop


 • Adresa: Jordan Piperkata 25
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban projekt 2007/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viprom


 • Adresa: F.Karatmanovë p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7896 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodomak


 • Adresa: Jabllanica 55, Lagja Pintija
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
сите 131 | | | веќе видена

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни (РКЕ) услуги Марко Бислимоски учествуваше на он лајн дебата за состојбите во енергетскиот сектор ...
сите 96 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj