Пребарувањето е оптимизирано за Kërçovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrues të ujit
 • Filtra - sisteme për pastrimin e ujit
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Filtra - tregti
 • Pishina - pajisje
 • Inxhinieri
 • Rezervuare - Tregti Dhe Realizim
 • Pishina - Mirëmbajtje
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Stacione Pastruese
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ndërmarrje Publike
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Plastikë - Produkte Plastike
 • Instalime Hidroteknike
 • Pompa Dhe Pajisje Për Pompa
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
 • Pishina - Ndërtues
 • Shatërvane - Punime Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Pastrues të ujit по градови

Koçanë Kërçovë Shkup Strugë Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrues të ujit

Studençica


 • Adresa: Bul.Çlirimi 60-a/1-1
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Benten Pan


 • Adresa: 14 Dhejtor 20/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Ehi


 • Adresa: Venijamin Maçukovski 28, fahu p.723
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

EHI është firmë e specializuar, aktiviteti i së cilës është punim, projektim, rekonstruim dhe sanim i sistemeve për furnizim me ujë dhe sistemet e ujërave të zeza, pompa dhe stacione filtrimi, rezervuarë, sisteme për ujitje dhe tharje, stacione pastrimi si dhe objekte të tjera hidroteknike, firma jonë disponon staf profesional dhe pajise për zgjidhje të suksesshme dhe të problemeve më të ndërlikuara të lidhura me përgatitjen e këtyre objekteve

Elmo-tehna


 • Adresa: Akademik Penço Davçev 101-b
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 15:30

Fluid proekt


 • Adresa: bul.Sërbia 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Fluidi Proekt është kompani në prone private, e cila në lëminë e tretmanit të ujit të pijëshëm dhe ujrave të zeza, mbrojtja e mjedisit jetësor dhe hululmtimet nënujore është unikate.

Hidro eko inxhiniering


 • Adresa: Roza Luksemburg 18/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Iraleks-KomercKategoritë:

pastrues të ujit

NSM Servis-Klima


 • Adresa: Nikolla Parapunov 3-a-35/8, QT Karposh 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

NSM Service-Klima është një kompani e orientuar kryesisht për shërbimin e ftohjes, ngrohjes, ventilimit, ftohjes industriale dhe sistemeve të zbutjes së ujit.

Ograzhden


 • Adresa: F.Illovicë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7979 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Mapa

Северниот бран ја зафати и македонската валута, па така и дел од банкнотите ќе станат „северни“. Народната банка склучила договори за набавка на нови банкноти ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонска берза на официјалниот сајт го објави прегледот на финансиските податоци на котираните друштва за периодот 01.01-30.06.2019 година. Од вкупно 101 ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи